Allison Harvard

29. august 2012 at 14:41 | Faith |  Allison Harvard
Allison Elizabeth Harvard se narodila 8.ledna 1988 v Houstonu v Texasu. Je to americká modelka, fotografka, malířka a internetová celebrita.
Navštěvovala Louisiana State University v Baton Rouge a poté přestoupila na University of New Orleans, kde během jarního semestru studovala umění. Její kresby byli použity v románu The Story Told at Nigh od Lizy Kuznetsové.
Ve svých 14 letech si založila profil na MySpace a DeviantArt kde zvěřejňovala fotky sebe samé se strašidelnými motivy.
V roce 2005 se proslavila jako meme na 4chan kde se stala známou pod přezdívkou Creepy Chan.
V Srpnu roku 2006 MyDeathSpace, což bylo fórum věnované hledání profilů zesnulích lidí začalo proces s názvem "Creepiest people on Myspace" kde užívali fotky Allison jako příklad.
Později ji pomocí e-mailu kontaktoval castingový agent který ji oběvil na internetu a Allison se přihlásila do 12 cyklu úspěšné americké show America's Next Top Model. Během konkursu se Allison také zmínila že krvácení z nosu považuje za krásné a že jí velice fascinuje krev. Nakonec v soutěží skončila na druhém místě ale doteď je mezi fanoušky nejpopulárnějším účastníkem soutěže díky čemuž se opět vrátila i v cyklu 17-all stars kde opět skončila jako druhá. Během 17 cyklu America's next top model také vyvinula svůj vlastní parfém který nazvala Honey Blood a také natočila vlastní videoklip "Underwater"
Na DeviantArt lze najít více 4000 fan artů zobrazujících Creepy-chan a stejně tak na Tumblru.
V současnosti je zapsaná v Nous Model Management v Los Angeles. Dělala modelku například pro KarmaLoop.com, Chromat nebo Richie Rich, na New Yourk Fashion Week šla módní přehlídky pro Gemmu Kahng a Malana Bretona a oběvila se také například v časopise ONE. Natočila také reklamu pro Michael Cinco's Impalpable eau de toilette a spolu s kolegyní z America's Next Top Model All-stars Dominique Reighard šla modní přehlídky na Philippine Fashion Week 2012. Brzy se také oběví na obálce pátého vydání on-line časopisu WeTheUrban.
Aktuálně žije v Brooklynu se svým přítelem fotografem Zacharym Chick
Natočila video Fake Blood, miluje mrkvový koláč, jejím oblíbeným umělcem je Florine Stettheimer a přiznala že měla tajný účet na 4chan pod názvem /x/ (paranormal). Oběvila se také v krátkém filmečku jménem We'll be cuddling soon.
Jednou také řekla že její oblíbený druh počasí je Halloweenské počasí.
V dubnu 2012 měla její oficiální Facebooková fan page téměř 28.000 likes a její účet na Twitteru má více než 76.000 odběratelů.



Underwater


Ukázky její práce:

A pár fotek Allison:
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama